KAJ

PL
Monomaterials

Monomaterials

18.07.23

Monomaterials
Monomaterials

Nasza firma regularnie wdraża nowe sposoby ochrony środowiska, jednocześnie produkując wysokiej jakości opakowania dla partnerów na całym świecie.

W dzisiejszych czasach tworzywa sztuczne zdominowały każdą branżę opakowaniową. Stały się dominującym materiałem, z którego produkujemy nie tylko opakowania, ale i same produktu.

Tworzywa sztuczne mają wiele wad jak i zalet. Nie wątpliwie jedną z największych zalet jest możliwość ponownego wykorzystania. Jednak, aby materiał wrócił z powrotem z półek sklepowych i naszych domów do form produkcyjnych musi być poddany recyklingowi. Czy procesowi segregacji i przygotowania do ponownej obróbki. Dzisiejsze technologie pozwalają na rozkładnia różnych rodzajów materiałów i grupowanie ich. W ten sposób możemy w 99% odzyskiwać materiał. Jednak nadal rozwijająca się technologia nie nadąża za wciąż zwiększającą się konsumpcją.

Co znaczy Monomaterials?

Monomaterials

Są to opakowanie wyprodukowane przy użyciu jednego materiału. Dzięki temu proces recyklingu jest bardziej wydajny i więcej materiału zostanie powtórnie wykorzystane.

W naszej ofercie mamy aż 8 opakowań typu roll-on, których wszystkie elementy zrobiono z tego samego materiału.

Poniżej tabele z naszymi produktami MONOMATERIALS.

Monomaterials
+48 23 651 4329
office@kajpackaging.com

By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. More information