KAJ

PL
Pierwsza na świecie kulka Light

Pierwsza na świecie kulka Light

14.03.24

Z dumą informujemy, że opracowaliśmy nową, lekką wersję naszej standardowej kulki 1,40″. To kolejne proekologiczne działanie KAJ, które pozwoli nam zmniejszyć ilość materiału wprowadzanego na rynek, za tym zmniejszy emisyjność.

Wykonanie tej nowej wersji kulki jest naszym nowym standardem i dużym krokiem w kierunku większego zrównoważonego rozwoju,który my i nasi partnerzy zawsze traktowaliśmy jako coś więcej niż tylko kolejny cel do odhaczenia z naszej listy działań.

Zdecydowaliśmy się wprowadzić to ulepszenie w pierwszej kolejności w najpopularniejszym rozmiarze kulki, który jest również używany z wieloma fitmentami jak F002, F003, aby zmaksymalizować pozytywny wpływ tej zmiany.

Pierwsza na świecie kulka Light

Jednak nasz katalog kulek to znacznie więcej, a każda pozycja w nim ma specjalnie zaprojektowany fitment do sparowania… więc to nie jest ostatnie słowo w tej sprawie.

Co ważne, wymiary i powierzchnia kulki pozostają takie same, więc zmiana nie wpływa na kompatybilność roll-on.

Umożliwia to wszystkim użytkownikom naszych opakowań kosmetycznych łatwe przejście na nową, lżejszą i bardziej przyjazną dla środowiska wersję.

W połączeniu z rosnącą gamą lekkich butelek i nakrętek, daje to doskonałą okazję do stworzenia razem czegoś wartościowego dla naszej planety.

Sprawdź nasze najnowsze rozwiązania na:
https://kajpackaging.com/en/produkty/personal-care-en/?balls=1&capacity=&material=&lang=en

+48 23 651 4329
office@kajpackaging.com

By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. More information