KAJ

PL
„Sternik 2023. Ku przyszłości”

„Sternik 2023. Ku przyszłości”

19.09.23

„Sternik 2023. Ku przyszłości”

Nasza firma jest umiejscowiona w zielonej części regionu Polski w województwie Warmińsko Mazurskim. To region, który jest nazywane potocznie krainą 1000 jezior i wielu lasów.

Miło nam poinformować, że firma KAJ zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Sternik 2023. Ku przyszłości” w kategorii Zielona Transformacja. Mając na uwadze, że firma jest w takim miejscu Polski mamy świadomość jaki ciężar na nas spoczywa, firmy przyjaznej środowisku. Dziękujemy kapitule konkursowej za dostrzeżenie i docenienie naszych pro środowiskowych działań. Od wielu lat w naszej działalności produkcyjnej pracujemy nad rozwiązaniami, które zmniejszają wpływ na środowisko, takimi jak energooszczędne linie produkcyjne, użycie prądu z paneli fotowoltaicznych, nowe podejście do projektowania opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych – opakowania lżejsze, produkcja z materiałów pochodzących z recyklingu, eliminacja mikro plastiku do środowiska dzięki programowi Operation Clean Sweep, praca nad nowymi technologiami wytwarzana bio tworzywa w programie NENU2PHARE i innymi działaniami z zakresu CSR, które zostały zweryfikowane i ocenione w ratingu przeprowadzonym przez ECOVADIS na srebrny medal 2022.

Gratulujemy pozostałym finalistom z innych dziedzin. Miło nam było znaleźć się w tak szacownym gronie.

Konkurs „Sternik. Ku przyszłości” prowadzi Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z partnerami Wojewoda Warmińsko Mazurski, Marszałek Województwa „Warmia Mazury”, Polska Strefa Inwestycji, Warmińsko – Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna i Uniwersytet Warmińsko Mazurski, partnerami wspomagającymi są Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, Klub Biznesu, Grupa WM, Gazeta Olsztyńska, Kopernik TV, patronat medialny Radio Olsztyn.

+48 23 651 4329
office@kajpackaging.com

By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. More information