KAJ

PL
Tydzień Premier w KAJ

Tydzień Premier w KAJ

16.08.21

KAJ zawiera się w japońskim słowie KAIZEN, które oznacza dobrą zmianę i nieustanne ulepszanie. Od samego początku to właśnie rozwój na każdym, nawet najmniejszym kroku i etapie był siłą napędową działań w KAJ. Ale pracujemy nie tylko nad tym aby usprawniać nasze obecnie dostępne produkty – dążymy też do nowego, do produktu, który zostanie wykorzystany przez Twoją markę z taką samą dumą, z jaką my mogliśmy zaoferować go Tobie.

W tym tygodniu to zamierzamy właśnie zrobić: zaprezentujemy Wam nowe produkty – nową rodzinę butelek KAJ!

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny dla przemysły przetwórstwa tworzyw sztucznych jest aspekt ekologii. Aby go pielęgnować, wprowadziliśmy już do naszej oferty detale wykonane z materiału pozyskanego z trzciny cukrowej lub butelki o zredukowanej wadze. Jest jednak materiał, który nie doczekał się zastosowania jako butelka typu roll-on. Materiał, który jest lekki, łatwo poddawany recyklingowi, a przy tym o wysokiej estetyce. Mowa oczywiście o materiale PET i rPET. Tym samym, z dumą prezentujemy Gwiazdę tego tygodnia:

Tydzień Premier w KAJ

Butelka SB02 100% PET/rPET

Wiele moglibyśmy mówić o tej butelce i jak dumni jesteśmy ale to, co trzeba powiedzieć na początek to, że SB02 jest

PIERWSZĄ BUTELKĄ ROLL-ON na ŚWIECIE wykonaną w 100% z materiału PET/rPET!

Nie możemy się doczekać żeby pokazać Wam więcej – sprawdzajcie nas na social mediach i ten artykuł ponieważ będzie on codziennie rozbudowywany w ciągu naszego Tygodnia Premier o nowe informacje, zdjęcia i kolejne odsłony nowej linii butelek KAJ!

Kontynuujemy nasz Tydzień Premier!

Butelka SB02 jest jedyna i niepowtarzalna – to nie ulega wątpliwościom. Pierwszy na świecie roll-on wykonany z materiału PET i rPET to produkt unikalny nie tylko z wyglądu ale również z możliwości, które stwarza dla Twojej marki. Przezroczystość, której nie uzyska się używając innych tworzyw daje nową przestrzeń nadruku i etykietowania, a zawartość prezentowana jest w zupełnie nowy sposób, porównując do klasycznego opakowania typu roll-on.

Chcemy jednak podkreślić jeszcze trochę jak niesamowitym detalem jest butelka SB02. Do wszystkiego co napisaliśmy już na jej temat dopisać słowo kluczowe „premium”. I tak zrobiliśmy. Zobaczcie sami!

Tydzień Premier w KAJ

Jeżeli szukałeś sposobu na to aby nadać swojej marce wymiar ekskluzywności i dodać swoim produktom elegancji, ta bursztynowa butelka odpowiada na obie te potrzeby! Nasycony, głęboki kolor nadal zachowuje transparencję materiału PET, a błyszczące wykończenie powierzchni sprawi, że produkt będzie rewelacyjnie prezentował się nie tylko na zdjęciach ale i na sklepowej półce, wyróżniając go spośród innych. Ciemna tonacja świetnie komponuje się z czarnymi nakrętkami, a elementem kontrastującym po otwarciu jest matowo biała kulka. Kompozycji może dopełnić złote zdobienie na etykiecie lub nadruku.

Jak będzie wyglądała Twoja marka opakowana w SB02?

+48 23 651 4329
office@kajpackaging.com

By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. More information